Talgud & liikmemaks

Yo, õed!

Kohe asjast nagu kombeks.
1. Talgud. 3.mail Kullipesas kell 10.00. Rehad, säärikud, soojalt riidesse, kui on külm. Vald toob süüa traktoriga. “Teeme ära” raames.
2. Talgud klubi platsil. Kui on kena soe ilm, siis teeme nädal hiljem või vastavalt teadaandele klubi platsi ka puhtaks. Nagu eelmiselgi aastal. Ehk – meil lausa kahed talgud, aga miks mitte. Tublid on kohal.
3. Kompressor. Klubisse oleks hädasti uut kompressorit vaja. Olemasolev on kutu omadega. Kui keegi teab kedagi, kes oleks valmis klubi kompressoriga sponsoreerima (kinkima, laenama, odavalt müüma, varastama, soovitama kohta kust varastada), siis oleks kõigil jälle kena lohesid täis pumbata suvel.
4. Sponsorlus kuluks samuti marjaks. Tahaks ju jätkata vana head särgi traditsiooni jne.. Sponsor saaks vastu magusat logoreklaami klubi tagumisel seinal ja tõsise sponsori liupu tõmbaksime lehvima lipumasti. YIT-i ja Pärnu Surfiklubi lipud tõmbame kõigepealt üles. Ülejäänud 3 varrast võiks põhimõtteliselt sponsoritele jääda. Kui kellegi on häid mõtteid, kirjutage – juhatus@windsurf.ee või helistage 56465709.
5. Liikmemaks.
Klubi liikmemaks on 30.- EUR.
Uuel liikmel lisandub liikmeks astumise maks 20.- EUR. Liikmeks astuda
soovija peab saatma avalduse juhatuse meilile – juhatus@windsurf.ee
A/a.nr.EE542200001120175979. Maksetähtaega pikendame nagu ikka 1.maini, kuigi suurem mass on juba ära maksnud. Lihtsalt aastatepikkune kogemus on näidanud, et kui tähtaeg on möödas on ikka neid hädalisi, kes kangesti maksta tahavad. Klubimaksu saab tasuda
erandkorras sularahas veel ka Kullipesa koristustalgutel 3.mail, siis tõmbame küll otsad kokku. Klubi on niigi väga suure liikmeskonnaga, mingit häda pole kõiki maailma inimesi klubisse võtta.
6. Rahu Ukrainasse!
Musi!
Ufo.