Koolitus

Surfikoolitused Pärnu Surfiklubi kaudu!

Lohesurf. PurjelaudAerulaud (SUP)Foil.
Koolituseks vajalik turvaline ja kvaliteetne varustus tagatakse koolitajate poolt.

Lohesurfi koolitus
Kui soovid lohesurfiga tutvuda ja veenduda, et see sulle meeldib siis on sobiv pakett alustamiseks  “Tule ja proovi”.

Selle paketi põhjal saad ülevaate lohesurfist, vajalikust varustusest, lennutad ise õppelohet ning õpid suurt lohet kokku panema. Koolituse kestvus u 90 minutit, hind ühele inimesele 75 €, alates 2-st inimesest soodutused.

Parim viis  lohesurfi  päriselt selgeks saada on kolmest osast koosneva põhikoolituse läbimine.
Põhikoolituse esimene osa toimub kaldal, saad  selgeks ohutusnõuded, lennutad õppelohet, õpid varustust kokku panema jms. Kestus u. 2 tundi.
Põhikoolituse teine osa toimub vees. Selle käigus praktiseerid lohe veest üles tõstmist ja allalaskmist, õpid tundma ja kasutama lohe veojõudu, harjutad turvasüsteemide kasutamist ja päästevõtteid jms. Kestvus 2-3 tundi.
Põhikoolituse kolmas osa toimub samuti vees. Harjutad lohelauga startimist mõlemas suunas, sõidukiiruse piiramist lauaga kantimise abi ja kontrollitud peatumist. Samuti saad ülevaate sõidueesõiguse reeglitest. Kestvus 2-3 tundi.

Purjelaua koolitus.
Koolituse alguses  saad teada, millised on purjelaua osad ning mis eesmärki nad täidavad. Juba kaldal olles saad proovida kuidas puri tuules käitub ja milline on soovitatav sõiduasend. Seejärel tutvud ohutusnõuetega ja enesepäästmise võtetega, saad tead millised on sõidureeglid jms. Järgneb omandatud teadmiste praktiline proovimine vees sh. purje veest välja tõstmine, tasakaalu saavutamine, sõidu alustamine, õige sõidusasendi jälgmine, sõidusuuna muutmine jne. Koolituse maht on u. 3 tundi sh 1 tund teooriat ja 2 tundi praktikat merel, juhendaja juuresolekul.
Aerulaua (SUP) koolitus.
Kooliusel saad põhjalikud teadmised aerusurfi harrastamiseks. Teoreetilises osas tutvustatakse sulle erinevat tüüpi aerulaudu ja muud varustust ning räägitakse turvalisusest ja ohutusnõuetest. Vees praktiseerid sõudmist põlviliasendis, püsti tõusmist ja tasakaalu hoidmist sõites, sõidusuuna kontrollimist ning pööramist.   Koolituse kestus u. 30-60 minutit.
Foili koolitus lohesurfarile.

Foili koolituse eeltingimuseks on lohesurfi oskus vähemalt keskmisel tasemel.
Koolitusel räägitakse foilide erinevusest (konstruktsioon, materjalid jms) ning sobiva foili valikust. Seejärel selgitatakse kuidas foili kokku panna ja lauale seadistada. Vees toimuva praktiline osa ajal aitab koolitaja selgeks teha milline on õige sõiduasend, kuidas vees lauale saada, foili kõrgust ning kiirust kontrollida ja suunda muuta (jibe, tack). Koolituse kestus 2-3 tundi.

LISAINFO

Kõik koolitused sisaldavad vajalikku varustust. Kui on tahtmine kasutada isiklikku varustust, see on ka võimalik juhul, kui see varustus on sobilik harjutamiseks.

Mitmekesi koolitusele tulles saab hinnasoodustust -10%, seega võta sõber kaasa !

Kontakt: surfikoolitused@gmail.com
Tel: 56628865

Suurematel gruppidel ja firmadel tasub küsida hinnapakkumist !

surf21082013-2857